ارمیا عضو سازمان تروریستی مجاهدین خلق

جوجه مارکسیست اسلامی در برنامه آکادمی موسیقی گوگوش


ریا و تزویر به معنی دوروئی و یا چند شخصیتی نیز اطلاق می‌شود. ریا نوعی حیله اس. ‎ارمیا تلفیقی از عوامفریبی و ریا. شبکه من و تو1 در سری برنامه آکادمی موسیقی گوگوش سعی در ایجاد الگویی دقیقا همانند الگو های رفتاری سازمان مجاهدین را دارد. سازمانی که هیچگاه اخلاق و انسانی را رعایت نکرده است.

 ارمیا عضو سازمان تروریستی مجاهدین خلق

از آنجا که سالهاست از سرنوشت رهبر اصلی این گروه خبری در دست نیست، مریم رجوی رهبری سازمان را در دست دارد و جنایت های خود را پی گیری می کند. اما جدای از بخش تروریستی، این سازمان دست به انجام فعالیت های در زمینه فرهنگی و اجتماعی زده است تا به خیال خود در صورتی که رژیم اسلامی ملایان سقوط کرد خود را درون حلقه نظام حاکمیتی نماید و آرزوی خود یعنی بدست گرفتن قدرت را محقق نماید. از جمله این اقدامات فرهنگی ایجاد شبکه ماهواره ای مجاهدین، حضور در رسانه های اجتماعی اینترنتی مانند فیس بوک، بالاترین و پالتاک، ایجاد سایت های خبری، و ایجاد دفاتر و نهاد های به ظاهر بشردوستانه و حقوق بشری در کشورهای اطراف ایران به منظور ارتباط گیری با ایرانیان مهاجر و خارج نشین است که تا به حال نتوانسته است لکه ننگ ابدی خیانت را از دامن این سازمان تروریستی حتی کمرنگ کند!

  • سوال از خانم مریم رجوی:

زمانی که فرمان حمله به هموطنان خودتون رو دادید چه احساسی داشتید؟

مریم رجوی

آیا شما واقعا انسان هستید؟ با چه استدلالی به خودتون اجازه دادید این کار کثیف رو انجام بدید؟
چه سودی از ترور مردم بی گناه نصیب شما شد؟

جدیدترین توطئه این سازمان مخوف برای سفید کردن خود را می توانید در برنامه آکادمی موسیقی گوگوش مشاهده کنید. متذکر می شویم به هیچ عنوان این چهره در صدد نام بردن از این سازمان نیست و فقط در پی ایجاد یک تصویر مثبت از بانوانی با این ظاهر (مریم رجوی) دارد. بانگاهی کوتاه به ظاهر ارمیا و شباهت او به مریم رجوی می توانیم به این موضوع پی ببریم. تاکید می کنیم هدف فقط و فقط  کاشتن یک ذهنیت خوب از این چهره در ذهن بینندگان است.

ریا و تزویر به معنی دوروئی و یا چند شخصیتی نیز اطلاق می‌شود. ریا نوعی حیله اس. ‎ارمیا تلفیقی از عوامفریبی و ریا. شبکه من و تو1 در سری برنامه آکادمی موسیقی گوگوش سعی در ایجاد الگویی دقیقا همانند الگو های رفتاری سازمان مجاهدین را دارد. سازمانی که هیچگاه اخلاق و انسانی را رعایت نکرده است.

شباهت پوشش ارمیتا به مریم رجوی

شباهت پوشش ارمیتا به مریم رجوی

بانویی جوان با پوستی سفید و چشمانی روشن باصدایی خوش، که طرفدار اسلام است.
برای همین منظور بانویی محجبه و با سابقه ای مذهبی انتخاب شد.
مشخصات کامل این شخص با ایمیل توسط یکی که نخواست نامش فاش شود در اختیار ما قرار گرفت:

نام: اورینب orainab

نام خانوادگی: مشایخی mashayekhi

متولد: اردیبهشت 1360

نام پدر: ح.مشایخی

نام مادر: ف.شهبازی

خواهر ایشون: ع.مشایخی

متولد: 1365

همسر اول: سید ع.ش (ساکن اصفهان)

نام فرزند از همسر اول در ایران: علی

طلاق در سال :85

مهاجرت به ترکیه در سال 86

ازدواج دوم: در سال 87

نام همسر دوم: میشائیل هانس

نام فرزندان ازهمسر دوم در آلمان:  ارلاوپانا – الیزابت

مادر و پدر ایشان از هم جدا شدند و پدر ایشون هم مجددا ازدواج کردند که مادر ارمیا همسر اول ایشون هستش.

مادر ساکن: ایران-تهران-منطقه نیروی هوائی

محله فعلی خیابان سازمان برنامه

پدر ساکن: ایران-تهران-شهرک غرب

همسر ارمیا با نام میشائیل هانس از مسیحیان جذب شده توسط این سازمان است که همکاری با این سازمان را پذیرفته است.

میشائیل هانس همسر اورینب مشایخی

میشائیل هانس همسر اورینب مشایخی

اورینب مشایخی یا ارمیا در آلمان توسط ۳ خانواده طرفدارن مجاهدین حمایت مالی می شود پس از معرفی وی به شبکه من و تو۱ مقدمات حضور وی برای شرکت در این شوی تلویزیونی انجام می شود. وی پس از گذراندن دوره های آواز و شناخت دستگاه های موسیقی وارد آکادمی موسیقی گوگوش شد. لازم به ذکر است این شخص به گونه ای انتخاب شده است که از هر نظر در فضای مجازی بدون سابقه قبلی است. شخصی که حتی یک ایمیل و  پروفایل در هیچ سایتی ندارد. این درحالی است که بقیه هنرجویان حاضر در آکادمی حضور فعالی در اینترنت هستند.

اورینب مشایخی

اورینب مشایخی

  • ارمیا وقتی که از ایران می رفت

ارمیا عضو مجاهدین  است و برای افرادی که ذره ای با این سازمان تروریستی آشنا هستند این حرف قطعی و حتمی است. چرا؟ به دلیل اینکه مجاهدین رفتار شناسی خاص خود را دارند و افرادی که به دنبال مدرک هستند، افرادی هستند که تابه حال هیچ گونه مطالعه ای در رابطه با جنایات این سازمان مخوف نداشته اند! سازمان مخوفی که برپایه دروغ بنا شده است! شاید برای شما جالب باشه که این سازمان در ابتدای کار خودش بسیار مقید تر از حزب اللهی های همین جمهوری اسلامی بود. یعنی جلسه ای رو شروع نمی کردند مگر با تلاوت چندین آیه از قران و تفسیر نهج البلاغه! حالا به اینجا رسیدند که می بینید.

عزیزان شاید برای کم سن و سال ترها هدف این سازمان کاملا مشخص نباشه ولی شما رو به خوندن نحوه ایجاد این سازمان در سایت ویکی پدیا دعوت می کنیم. توصیه می کنیم به دوستان کم سن و سال تر که حتما مطالعه کنند.
این سازمان با هدف مبارزه بر علیه «ملت ایران و نظام شاهنشاهی پهلوی» تاسیس شد و هدف اونها مبارزات مسلحانه بود.  افراد این سازمان به قدری دروغ گو و پست هستند که حتی در میان سر سخت ترین دشمنان جمهوری اسلامی هم جایگاهی ندارند و سناریو ائتلاف اونها با بقیه گروه های مبارز هم بسیار دور از ذهن به نظر میاد.
در حال حاضر شاهد هستیم که یکی از اعضای مجاهدین در یک شبکه طرفدار مجاهدین حاضر شده.

عکس گذرنامه اورینب مشایخی که در پرونده هویتی ایشون در سازمان مجاهدین ثبت شده

عکس گذرنامه اورینب مشایخی که در پرونده هویتی ایشون در سازمان مجاهدین ثبت شده

اطلاعات ما در مورد این خانم یعنی اورینب مشایخی کامل هستش و علی رغم تمام سختی هایی که داشتیم تونستیم  هویت ایشون رو به عنوان یکی از عوامل سازمان مجاهدین به شما عزیزان معرفی کنیم. مدتها منتظر انجام اینکار از سوی مجاهدین بودیم  و باید اعتراف کنیم ما که با حیله های کثیف این سازمان آشنایی داریم فکر نمی کردیم سازمان چنین اشتباه آشکاری انجام بده در هرصورت همه ی ما از سیاست خسته شدیم و قصد نداشتیم که در این حوزه سیاست مداخله کنیم. ولی همه ما بر این باوریم که سلطنت، جمهوری، اسلامی، سلطنت اسلامی، و یا هرنوع دیگری از حکومت در کشور ما حاکم بشه قطعا مجاهدین و سران اونها در ایران جایی نخواهند داشت و تا ابد در بین مرد منفور خواهند بود. دوستانی که در رابطه با مجاهدین اشنایی ندارند رو دعوت به مطالعه می کنیم و فریفته صدای خوش و چهره زیبای این خانم نشوند. به امید روزی که دوستان برمبنای منطق نظر بدهند نه برپایه امیال نفسانی. برتن این خانم لباس قرمز و اندام نما می پوشانند تا حجاب روی سرش رو بیشتر جلوه بدهند. یعنی دقیقا مدل حجاب سازمان مجاهدین.

خانم گوگوش و ارمیا  خانم هرکدام به نوعی خط مقدم ارتباط گیری دیکتاتور ها در بین مردم هستند و هرکدام متناسب با سرمایه و قدرتی که دارند در میان مردم رخنه می کنند. حتما خودتون دیدین که وقتی شهرام شب پره می خواست از خاطرات مشترکشون با گوگوش حرف بزنه چطور گوگوش نگاهش می کرد. گذشته این آدم ها اونقدر کثیفه که حتی خودشون هم از بازگو کردنشون واهمه دارند.

اورینب مشایخی

اورینب مشایخی

  • ارمیا و اشک تمساح

گریه دروغین را به اشك تمساح تعبیر كرده اند. خاصه گریه و اشكی كه نه از باب دلسوزی، بلكه از ریا و تلدیس باشد، تا بدان وسیله مقصود حاصل آید و سو نیت گریه كننده جامه عمل بپوشد.

سابقا معتقد بودند كه غذا و خوراك تمساح به وسیله اشك چشم تامین می شود. بدین طریق كه هنگام گرسنگی به ساحل می رود و مانند جسد بی جانی ساعت ها متمادی بر روی شكم دراز می كشد. در این موقع اشك لزج و مسموم كننده ای از چشمانش خارج می شود كه حیوانات و حشرات هوایی به طمع تغذیه بر روی آن می نشینند.
پیداست كه سموم اشك تمساح آنها را از پای در می آورد. فرضا نیمه جان هم بشنود و قصد فرار كنند به علت لزج بودن اشك تمساح نمی توانند از آن دام گسترده نجات یابند. خلاصه هربار كه مقدار كافی حیوان وحشره در دام اشك تمساح افتند، تمساح پوزه ای جنبانیده به یك حمله آنها را بلع می كند و مجددا برای شكار كردن طعمه های دیگر اشك می ریزد.

چقدر ساده و بچه گانه! خانم گوگوش از ارمیا در مورد داستان اهنگ می پرسند! اصلا هم سیاسی نیست. شهرام هم که قبلش دست به تباکی میزنه! ارمیا هم قصد داره به زور گریه کنه!

ما ایرانی ها عادت کردیم به خوردن لقمه حاضر و آماده! نشستیم یک گوشه ای تا برامون سند و دلیل و مدرک رو کنند تا ما هم ساده ترین کار رو انجام بدی. اما رذیله یک مزیت هم داره و اونم اینه که ادم های تنبل و ساده لوح رو میشه تشخیص داد! دوستان درست می گن. نمیشه روی چیزهایی که در مورد ارمیا گفته میشه رو ۱۰۰٪ استناد کرد ولی عقل سلیم چی میگه؟ تاالا شده از این همه تناقض به شک بیفتید؟ تاحالا شده از خودتون سوال بپرسید؟ شدید مردم فریب جادوگری زیبا و خوش صدا رو خوردند؟

  • سخنی با شما

در جواب به دوستانی که می گن ما از طرفدارن جمهوری اسلامی هستیم و می خواهیم شبکه من و تو را خراب کنیم! عزیزان من و اکثر دوستان ساکن اروپا هستیم و از مخاطبان این شبکه. پس چه دلیلی داره بخوایم این شبکه رو تخریب کنیم؟
لزوما دشمنه دشمنه ما دوسته ما نیست! عزیزانی که منظور من رو متوجه نمی شوند می تونند به این ویدئو توجه کنند:


صدور قتل عام افراد مجاهدین به دستور خود مسعود رجوی

عزیزان مجاهد

لطفا به خانم رجوی اطلاع رسانی کنید

خانم رجوی این توطئه شما هم ناکام ماند!

دیگه بیش از این برای این پروژه هزینه نکنید. ارمیا سوخت

5 دیدگاه برای “جوجه مارکسیست اسلامی در برنامه آکادمی موسیقی گوگوش

  1. بازتاب: در مملکت ما سکس با اورینب مشایخی (ارمیا) آرزوی پیر و جوان است | مجله فلونز :: Felons magazine

  2. بازتاب: پوستر کنسرت ابی با الله اکبرهای جمهوری اسلامی | مجله فلونز :: Felons magazine

  3. بازتاب: ترویج فرهنگ حجاب اسلامی در شبکه ولایت | مجله فلونز :: Felons magazine

  4. بازتاب: عکس یادگاری خبرنگاران آیت الله بی بی سی با پرچم جمهوری اسلامی | مجله فلونز :: Felons magazine

قوانین ارسال نظر: مسوولیت نظرات منتشر شده تنها با نویسندگان آن است، نه با نویسندگان این وب. - معرفی شماره تماس ممنوع است. - حق ويرايش نظرات برای ناظران محفوظ است. در انت‌ها توجه داشته باش که به قول شادروان «رضا فاضلی»، هر فحشی که بدی، ۱۰ برابرش را به پدر و مادر و جد و آبادت حواله می‌دهم و ۱۰۰ برابرش را به اون محمد و علی و کل توله‌هایی که پس انداختن. حالا مختاری که هر چی دلت می‌خواد بگی

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s