تصویر

آیا جرج کلونی به ایران سفر کرده است؟


در گذشته، جرج کلونی به فیلمهای مرتبط با ایران همچون سیریانا Syriana و آرگو Argo علاقه نشان داده است.

George Clooney and obama in iran

جرج کلونی و باراک اوباما

ایرانیها نیز کلونی را دوست دارند. عکس وی برای تبلیغ یک مارک ساعت گرانقیمت بر روی یک تابلوی تبلیغاتی در تهران استفاده شده بود

عکس وی برای تبلیغ یک مارک ساعت گرانقیمت بر روی یک تابلوی تبلیغاتی در تهران

عکس وی برای تبلیغ یک مارک ساعت گرانقیمت بر روی یک تابلوی تبلیغاتی در تهران

کلونی او حتی در یک کلیپ تبلیغاتی کلید اتاق هتل (عکس زیر) هنرپیشه و مُدل ایرانی- امریکایی بنام نازنین بنیادی را دریافت کر.

نازنین بنیادی

نازنین بنیادی

بنیادی همان کسیست که دوست دختر موقتی تام کروز بود . اما این این علایق کلونی به ایران همه در حد سینما و تلویزیون بود. در حال حاضر خبرهای جدی ای درباره سفر کلونی به ایران بگوش می رسد.

در برنامه این هفته فرید زکریا در سی ان ان (GPS with Farid Zakaria)، سفیر ایران در سازمان ملل متحد، جرج کلونی را بصورت عمومی برای بازدید از ایران دعوت کرد و سپس از او خواست که به خاطر اشتباهات فاحشی که در ساخت فیلم آرگو رخ داده است عذرخواهی کند. تعدادی از وبسایتهای ایرانی این خبر را منتشر کردند اما وبسایتها همچون تابناک، وطن امروز و منابع روسی مدعی شدند که کلونی در واقع دو سال قبل از شروع ساخت فیلم آرگو با کسب مجوز دولت از تهران بازدید بعمل آورده است.

اگرچه اثبات سفر کلونی به ایران حقیقتا  امکانپذیر نیست، ولی علاقه وافر وی به هر چیز ایرانی غیر قابل انکار است تا جائیکه امکان دارد وی ویلای بعدی خود را در سواحل دریای خزر یا دامنه های تهران بخرد!

قوانین ارسال نظر: مسوولیت نظرات منتشر شده تنها با نویسندگان آن است، نه با نویسندگان این وب. - معرفی شماره تماس ممنوع است. - حق ويرايش نظرات برای ناظران محفوظ است. در انت‌ها توجه داشته باش که به قول شادروان «رضا فاضلی»، هر فحشی که بدی، ۱۰ برابرش را به پدر و مادر و جد و آبادت حواله می‌دهم و ۱۰۰ برابرش را به اون محمد و علی و کل توله‌هایی که پس انداختن. حالا مختاری که هر چی دلت می‌خواد بگی

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s