افشا شد: ایمیل های محرمانه موساد برای سید عمادالدین خاتمی


مجله فلونز فقط اخبار دیگر رسانه ها را بازتاب میدهد و بیطرفی خود را اعلام میکند

افشای اسناد و مدارک تصویری که مشخص می‌کند، سید عمادالدین خاتمی (عماد خاتمی فرزند رئیس جمهور سابق ایران) با بنیاد خیریه «برای آزادی به دنیا آمده» تماس گرفته است؛ مدتي است شبكه‌هاي ماهواره‌اي، تبليغاتي را با عنوان «بنياد خيريه تولد براي آزادي» براي تعيين وضعيت رون آراد خلبان اسرائيل راه انداخته‌اند.


رون آراد، خلبان اسرائيلي در اكتبر 1986 در لبنان سقوط كرده و اسرائيل مدعيست توسط گروه‌هاي مقاومت لبناني به ايران انتقال داده شده و به همين منظور اين بنياد پرداخت 10 ميليون دلار به ازاء هر خبري در مورد وضعيت آن را در ماهواره‌ها تبليغ مي‌كند. تاكنون هيچ گونه پرداختي توسط اين بنياد صورت نگرفته است.

یک گروه هکری ناشناس در حمایت از گردش آزاد اطلاعات و اخبار، ایمیل های ارزشمند سازمان اطلاعات خارجی اسرائیل (موساد) را هک کرد. آدرسهای ایمیل از این رو برای هکرها بسیار ارزشمندند که می توان از طریق آنها کامپیوترهای سیستمهای جاسوسی و اطلاعاتی را به راحتی به ویروس آلوده کرد و در نهایت اطلاعات محرمانه را دریافت کرد.

هکرها با نفوذ به درون سیستمهای «موساد» توانسته اند آدرسهای ایمیل و رمزهای عبور پرسنل موساد را به سرقت برده و محتوای نامه ها را بر روی اینترنت منتشر کنند.
در میان پیام‌های محرمانه ارسالی و دریافتی، چندین ایمیل مرتبط با مقامات دولتی، مذهبی و نظامی ایران یافت شده است. این پیام های محرمانه یک جانبه نبوده و چند افسر ارشد سپاه پاسداران با بنیاد خیریه «برای آزادی به دنیا آمده» وابسته به سازمان اطلاعات و وظایف ویژه اسرائیل تماس گرفته اند.

در تصاویر پایین نامه محرمانه «موساد» را مشاهده میکنید، که برای فرزند سید محمد خاتمی ارسال شده است.

فشا شد: ایمیل های محرمانه موساد برای سید عمادالدین خاتمی

فشا شد: ایمیل های محرمانه موساد برای سید عمادالدین خاتمی

فشا شد: ایمیل های محرمانه موساد برای سید عمادالدین خاتمی

فشا شد: ایمیل های محرمانه موساد برای سید عمادالدین خاتمی

منبع: ایران لیکس

1 دیدگاه برای “افشا شد: ایمیل های محرمانه موساد برای سید عمادالدین خاتمی

  1. بازتاب: کیک هایی مخصوص دختران و پسران بسیجی | مجله فلونز :: Felons magazine

قوانین ارسال نظر: مسوولیت نظرات منتشر شده تنها با نویسندگان آن است، نه با نویسندگان این وب. - معرفی شماره تماس ممنوع است. - حق ويرايش نظرات برای ناظران محفوظ است. در انت‌ها توجه داشته باش که به قول شادروان «رضا فاضلی»، هر فحشی که بدی، ۱۰ برابرش را به پدر و مادر و جد و آبادت حواله می‌دهم و ۱۰۰ برابرش را به اون محمد و علی و کل توله‌هایی که پس انداختن. حالا مختاری که هر چی دلت می‌خواد بگی

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s