تصویر

Why are so many girls lesbian features Bisexuals?


چرا بسیاری از دختران لزبین ناگهان دوجنس باز میشوند؟ چگونه دختران همجنس باز دوجنسه باز می شوند؟ آشایی مقدماتی با همجنسبازگرایی: دختر ها را (لزبین) مینامند و پسر ها را اُبنه‌ای  یا کونی مینامند.

چگونه دختران همجنس باز دوجنسه باز می شوند؟

چگونه دختران همجنس باز دوجنسه باز می شوند؟

موجودات دیگری هم هستند که در گروه دوجنسباز گرایی قرار می گیرند که انها از منحرف ترین های دگرباش های جنسی به حساب می آیند که البته از شواهد و مداک پیداست گروه دیگری به اسم محارم گرا در حال شکل گیری است و چندین دانشمند در حمایت از این شاخه از دگرباشان جنسی مقالاتی نوشته اند!

بحرحال تا این لحظه همجنسبازها و دوجسبازها خودشان را به جامعه تحمیل کردن و فردا ای در راه است که امثال  آرشام پارسی سازمان دیگری به اسم سازمان محارم گرایان ایرانی راه اندازی کنند و این مهم نیست که مردم چه مخواهند اگر اربابان پورنو تصمیم بگیرند حیوانگرایی و سکس با خر و گاو هم آزاد می شود و باید حق مسلم حیوان باز های ایران توسط مردم به رسمیت شناخته شود و مثال می اورند انسان که حیوان دوپا و ناطق است خر هم با اسب سکس میکند پس انسان این حیوان دوپا حق دارد با دیگر حیوانات سکس کند.

چنین مثالهایی را همجنسبازان ایران در سایتهایشان نوشته اند که چون میمون نر کون میمون نر را میکند پس ما هم همجنس خودمان را میکنیم. محارم گرایان هم شاید بگویند انسان انسان است و نباید تبعیض آمیز برخورد کرد سکس مادر با فرزند بیولوژیک یا فرزندخوانده فقط یک جاذبه جنسی ژنتیکی است که باید خود انسان تصمیم بگیرد!!

و این گروه منحرف جنسی هم برای علمی نشان دادن کثافتکاریشان میگویند خیلی از حیوانات مثل شیر سکس خواهر برادری دارن و توله هایشان هم سالم است!!
به هرحال تیم نویسندگان فلونز هیچ یک از دگرباشان جنسی را به رسمیت نمیشناسد و از پزشکان میخواهد نجاتشان دهند. شایان ذکر است در حکومت المان نازی هیتلر دگرباشان را بصورت رایگان درمان میکرد مکانی برای استراحت و پاکسازی ذهن در اختیار گمراهان قرار میگرفت که کمی بیشتر به ارزش انسانیت فکر کنند

5 دیدگاه برای “Why are so many girls lesbian features Bisexuals?

  1. بازتاب: وضعیت نگران کنندهٔ یک زندانی همجنسگرا در زندان روسیه | مجله فلونز :: Felons magazine

  2. بازتاب: تصاویر کشیش‌های بچه باز و همجنس‌گرا | مجله فلونز :: Felons magazine

  3. بازتاب: باز هم دختران همجنس‌باز سورپرایز می کنند ! | مجله سکسی فلونز :: عکس و فیلم سکسی سرین بدیعی

  4. بازتاب: باز هم دختران همجنس‌باز سورپرایز می کنند ! | مجله فلونز felons.wordpress.com

قوانین ارسال نظر: مسوولیت نظرات منتشر شده تنها با نویسندگان آن است، نه با نویسندگان این وب. - معرفی شماره تماس ممنوع است. - حق ويرايش نظرات برای ناظران محفوظ است. در انت‌ها توجه داشته باش که به قول شادروان «رضا فاضلی»، هر فحشی که بدی، ۱۰ برابرش را به پدر و مادر و جد و آبادت حواله می‌دهم و ۱۰۰ برابرش را به اون محمد و علی و کل توله‌هایی که پس انداختن. حالا مختاری که هر چی دلت می‌خواد بگی

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s