گالری

in Iran: 17-year-old girl committed suicide After Her Rape


خودکشی دختر  ۱۷ ساله در ایران: حوالی ساعت ۱۵ امروز دختر نوجوانی در خیابان حافظ اقدام به خودکشی کرد. در این حادثه دختر نوجوانی حدودا ۱۷ ساله با روپوش مدرسه خودش را از پل عابر پیاده نرسیده به پل حافظ (خیابان فیروز گر) به خیابان انداخت. «فرهاد» یکی از شاهدان عینی ماجرا به خبرنگار پارسینه گفت: «من دیدم که این دختر از نرده‌های پل خودش را آویزان کرده. ابتدا تصور کردم چیزی مثل شال یا لباسش از پل آویزان شده و می‌خواهد آن را بردارد. اما لحظاتی بعد خودش را از نرده‌های پل آویزان کرد. چیزی حدود ۱۰ ثانیه با دست‌هایش از پل آویزان بود و قبل از آنکه ما بتوانیم کاری بکنیم، خودش را پرت کرد.»

 in Iran: 17-year-old girl committed suicide After Her Rape

in Iran: 17-year-old girl committed suicide After Her Rape

بر اساس مشاهدات خبرنگار پارسینه این دختر ظاهرا آسیب جدی ندیده بود و تنها بهت زده به جمعیت زیادی که دورش جمع شده بودند نگاه می‌کرد و چند بار نیز کلمه «مامان» را تکرار کرد.

    in Iran: 17-year-old girl committed suicide After Her Rape

in Iran: 17-year-old girl committed suicide After Her Rape

نکته جالب اینکه در این حادثه هم تجمع مردم و ماشین‌ها برای تماشای حادثه، ترافیک سنگینی ایجاد کرد و مانع از امداد رسانی به موقع شد. البته باز هم اورژانس با تاخیر به محل اعزام شد. «حامد» یکی از کسبه محل که برای نخستین بار به اورژانس تلفن کرده بود، گفت: «آمبولانس تقریبا ۲۰ دقیقه بعد به محل رسید و چند دقیقه‌ای هم در ترافیک خیابان معطل ماند. من از راننده آمبولانس پرسیدم چرا دیر آمده و او گفت مرکز اورژانس نشانی درستی به آن‌ها نداده و ابتدا به خیابان آبان در همین محدوده رفته‌اند.»

با انتقال مصدوم توسط اورژانس، خیابان خلوت و ترافیک عادی شد.

قوانین ارسال نظر: مسوولیت نظرات منتشر شده تنها با نویسندگان آن است، نه با نویسندگان این وب. - معرفی شماره تماس ممنوع است. - حق ويرايش نظرات برای ناظران محفوظ است. در انت‌ها توجه داشته باش که به قول شادروان «رضا فاضلی»، هر فحشی که بدی، ۱۰ برابرش را به پدر و مادر و جد و آبادت حواله می‌دهم و ۱۰۰ برابرش را به اون محمد و علی و کل توله‌هایی که پس انداختن. حالا مختاری که هر چی دلت می‌خواد بگی

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s