تصویر

دستور دینی خاخام یهودی برای سکس زنان اسرائیلی با دشمنان اسرائیل


یکی از مسئولان سابق اسراییل اذعان کرد که برای گرفتن اطلاعات مهم با برخی از شخصیت‌های عربی ارتباط جنسی داشته است.

در صورت تمایل به سکس با زنان اسرائیل, اول اطلاعات محرمانه خود را ارسال فرمایید و بعد یک زن از موساد تحویل بگیرید. هر سند محرمانه برابر است با ۱ ساعت سکس. اگر بصورت گروهی با موساد همکاری کنید بمدت ۲ ساعت اجازه گنگ بنگ با وزیر امور خارجه اسرائیل را دارید.

در صورت تمایل به سکس با زنان اسرائیل, اول اطلاعات محرمانه خود را ارسال فرمایید و بعد یک زن از موساد تحویل بگیرید. هر سند محرمانه برابر است با ۱ ساعت سکس.
اگر بصورت گروهی با موساد همکاری کنید بمدت ۲ ساعت اجازه گنگ بنگ با وزیر امور خارجه اسرائیل را دارید.

ما را در توییتر دنبال کنید.

http://twitter.com/FelonsMagazine

به گزارش مجله فلونز؛ تسیپی لیونی، وزیر امور خارجه سابق اسرائیل، در گفتگو با روزنامه تایمز انگلیس اعتراف کرد: در زمان فعالیتش در سازمان اطلاعات و جاسوسی اسرائیل (موساد) برای تخلیه اطلاعات برخی شخصیت‌های عربی با آن‌ها ارتباط جنسی داشته است.

لیونی در این باره اذعان کرد: «من برای بد نام کردن برخی شخصیت‌های عربی و ایجاد پرونده رسوایی برایشان با آن‌ها ارتباط جنسی داشته‌ام تا اطلاعات مهم و امتیازهای سیاسی از آن‌ها بگیرم.»

وی در این مصاحبه افزود: «برای گرفتن اطلاعاتی که به نفع اسراییل باشد مخالف ارتباط جنسی با دیگران نیستم.»

لیونی گفت که برای ایجاد رسوایی و تشکیل پرونده‌های غیراخلاقی برای شخصیت‌های مهم تلاش کرده و به آن افتخار می‌کند و اگر برای اسرائیل لازم باشد بار دیگر در چنین اقداماتی تردید نخواهد کرد.

اخیراً خاخام «آری شفات» از مهم‌ترین خاخام‌های یهودی سکس زنان اسرائیلی با دشمنان برای دریافت اطلاعات مهم مجاز دانست و آن را به منابع دینی یهودیان مرتبط کرد.

لیونی خانوم به کس دادنت ادامه بده که خیلی باهالی

خوانندگان ما همچنین دوست دارند:

11 دیدگاه برای “دستور دینی خاخام یهودی برای سکس زنان اسرائیلی با دشمنان اسرائیل

  1. کیرم در کس و کون تمام مردم اسراییل. من یک بسیجی هستم خیلی دوست دارم اسراییل رابا خاک یکسان کنیم البته با دختران وزنانشان کاری نداریم چونکه آقا فرموده اند نسل شیعه را زیاد کنید.

  2. به نظر من باید بری بمیری چون اندازه این نیستی که اسم اونا رو بیاری . میخوای فحش ندم باشه ادرس بده با چندتا یهودی بدردخور جمع شید تنها میام داغتون کنم گرچندموشای کثیف ازاین خاییها ندارن.من یه شهروندایرانی از فرزندان پدرایران زمین .کسی که به یهوود ادامه حیات داد. لاشیا جیره خوره ما بودیدو هستید حالاشاخ دار شدید. برو توجوب زندگیتوکن .حالم بهم میخوره ازتون . بلخره یه روز به دستور رهبرم میایم سراغتون .اونجا حرف میزنیم. موووووووووووووسش

  3. اول کیرم تو روح شاه کسکش ک ایرانو ب گاه داد بعدشم گوشفند جد و ابادته مگه این ک تو با این مجله ی کیری احتیاج ب چوپون داشته باشی.ی روزی میشه ک اسراییلو امریکا اینایی ک زیر خاب ایران بودند زیر پا میذاریم اوسکلا مگه ایرانی چیش ازاین کمتره ب تاریختون نگاه کنین ببینید کی بودید حالا چندتا خیمال رفتن اونورو میگن ک ایران اینطوریه اخه خایمال بد بخت تو اصلا ایرانی نیستی من یه لرم اصلیترین اریایی غیرت دارم نمیرم مث تو خودنو زیرخاب کسی کنم

قوانین ارسال نظر: مسوولیت نظرات منتشر شده تنها با نویسندگان آن است، نه با نویسندگان این وب. - معرفی شماره تماس ممنوع است. - حق ويرايش نظرات برای ناظران محفوظ است. در انت‌ها توجه داشته باش که به قول شادروان «رضا فاضلی»، هر فحشی که بدی، ۱۰ برابرش را به پدر و مادر و جد و آبادت حواله می‌دهم و ۱۰۰ برابرش را به اون محمد و علی و کل توله‌هایی که پس انداختن. حالا مختاری که هر چی دلت می‌خواد بگی

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s