عکس سکسی از ممه های خوردنی گوگوش تصویر

عکس سکسی از ممه های خوردنی گوگوش


گوگوش خانوم درکنسرت پستان های حشرناک و بزرگش را برای پسران و مردان به نمایش گذاشت.

عکس سکسی از ممه های پستان های حشرناک و بزرگش گوگوش

عکس سکسی از ممه های پستان های حشرناک و بزرگش گوگوش

گوگوش (فائقه آتشین)خواننده ای که از سطح سواد پایینی برخوردار بود و مدتی مورد سواستفاده اصلاح طلبان جمهوری اسلامی قرار گرفت و بعد از فرار از ایران مورد سواستفاده کمونیستهایی مثل شهریار قنبری و مهرداد آسمانی قرار گرفت تا جایی که شایعه شد و گفتن: گوگوش با مهرداد آسمانی که هم سن پسرش است رابطه مخفیانه و سکس دارد!

گوگوش به خاطر همین کم سوادی و نا آگاهی وهم چنین طمع  بدست آوردن پول  در دام سو استفاده خانواه خلاف کار عباسی افتاد. تا این خانواده  تبهکار و مردم فریب برای کم کردن رد پای کمپانی پورنو هاستلر در تاسیس رسانه من و تو 1 از او نهایت سو استفاده را بنمایند و صد البته از این راه ملیونها پوند از منابع ضد ایرانی دریافت نمود. یکی از روش های پوششی شبکه من و تو وابسته به کمپانی پورنو هاستلر این است که وانمود کند یک شبکه سلطنت طلب است.
این یک دزدی هویت است که با نقاب پادشاهی خواهی چهره کثیف بخش فارسی هاستلر تی وی را منفی می کنند و مشخص نیست چه زمانی من و تو آشکارا فیلم سکسی پخش میکند.

به گوگوش توصیه می کنیم بخاطر پول بیش از این بازیچه دست خانواده خلافکار عباسی یعنی همکاران کمپانی پورنو هاستلر نشود و یادش باشد تلویزیون من و تو قسمتی از یک شبکه پورنو به اسم هاستلر است و لذا هرگونی کمک به این رسانه در مخفی کردن چهره کثیف کمپانی پورنو هاستلر خیانت به مردم ایران است.

7 دیدگاه برای “عکس سکسی از ممه های خوردنی گوگوش

  1. کسکش عمه جنده برو سینه های عمه تو نگاه کن حروم زاده اشغال کصافط بی شعور خاک تو سر شم که هیچی از زندگی نمی فهمین جز شکم و زیر شکم
    عشق است گوگوش

قوانین ارسال نظر: مسوولیت نظرات منتشر شده تنها با نویسندگان آن است، نه با نویسندگان این وب. - معرفی شماره تماس ممنوع است. - حق ويرايش نظرات برای ناظران محفوظ است. در انت‌ها توجه داشته باش که به قول شادروان «رضا فاضلی»، هر فحشی که بدی، ۱۰ برابرش را به پدر و مادر و جد و آبادت حواله می‌دهم و ۱۰۰ برابرش را به اون محمد و علی و کل توله‌هایی که پس انداختن. حالا مختاری که هر چی دلت می‌خواد بگی

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s