گالری

مارک‌های معروف در آمریکا ریشه در اتحاد جماهیر شوروی دارند


بیشتر مارک‌های معروف آمریکایی در اصل روسی هستند و در زمان اتحاد جماهیر شوروی سابق تولید می شدند
در هنگام خرید یک محصول با نام تجاری شناخته شده آمریکایی، ما به طور کامل به کیفیت محصول اعتماد میکنیم و اطمینان داریم که چون محصول آمریکایی است پس خوب است. با این حال، تعداد کمی می دانند که ریشه بسیاری از مارک های معروف آمریکایی در اتحاد جماهیر شوروی سابق و روسیه کنونی است.

مارک‌های معروف لباس در آمریکا ریشه در اتحاد جماهیر شوروی دارند (1) مارک‌های معروف لباس در آمریکا ریشه در اتحاد جماهیر شوروی دارند (2) مارک‌های معروف لباس در آمریکا ریشه در اتحاد جماهیر شوروی دارند (3) مارک‌های معروف لباس در آمریکا ریشه در اتحاد جماهیر شوروی دارند (4) مارک‌های معروف لباس در آمریکا ریشه در اتحاد جماهیر شوروی دارند (5) مارک‌های معروف لباس در آمریکا ریشه در اتحاد جماهیر شوروی دارند (6) مارک‌های معروف لباس در آمریکا ریشه در اتحاد جماهیر شوروی دارند (7) مارک‌های معروف لباس در آمریکا ریشه در اتحاد جماهیر شوروی دارند (8) مارک‌های معروف لباس در آمریکا ریشه در اتحاد جماهیر شوروی دارند (9) مارک‌های معروف لباس در آمریکا ریشه در اتحاد جماهیر شوروی دارند (10) مارک‌های معروف لباس در آمریکا ریشه در اتحاد جماهیر شوروی دارند (11) مارک‌های معروف لباس در آمریکا ریشه در اتحاد جماهیر شوروی دارند (12) مارک‌های معروف لباس در آمریکا ریشه در اتحاد جماهیر شوروی دارند (13) مارک‌های معروف لباس در آمریکا ریشه در اتحاد جماهیر شوروی دارند (14)

قوانین ارسال نظر: مسوولیت نظرات منتشر شده تنها با نویسندگان آن است، نه با نویسندگان این وب. - معرفی شماره تماس ممنوع است. - حق ويرايش نظرات برای ناظران محفوظ است. در انت‌ها توجه داشته باش که به قول شادروان «رضا فاضلی»، هر فحشی که بدی، ۱۰ برابرش را به پدر و مادر و جد و آبادت حواله می‌دهم و ۱۰۰ برابرش را به اون محمد و علی و کل توله‌هایی که پس انداختن. حالا مختاری که هر چی دلت می‌خواد بگی

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s