سوءاستفاده از دو نوجوان توسط شوهرخاله

سوءاستفاده از دو نوجوان توسط شوهرخاله


یک دزد حرفه‌ای که با فریب فرزندان نوجوان باجناقش به کمک آن‌ها از مغازه‌داران سرقت می‌کرد، همراه این دو نوجوان در شهرستان شهریار در غرب استان تهران دستگیر شد.

چندی پیش مرد مغازه داری در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار با ارائه شکایتی از سرقت مواد غذایی از مغازه‌اش خبر داد.

در پی شکایت شاکی و دستور بازپرس برجسته، تحقیقات پلیس آگاهی آغاز شد و ماموران با حضور در مغازه شاکی متوجه شدند قفل ورودی مغازه تخریب شده و مواد خوراکی و غذایی که بیش از ده میلیون تومان ارزش داشته سرقت شده است.

در حالی که پلیس در جستجوی سارقان بود، مغازه داران دیگری نیز با حضور در مرکز پلیس شکایت‌های مشابهی را مطرح کردند که نشان می‌داد قفل مغازه‌هایشان تخریب شده و مواد غذایی آن‌ها سرقت شده است.

بررسی‌های پلیسی نشان می‌داد، عامل این سرقت‌های سریالی باید یک دزد حرفه‌ای باشد که هیچ ردی از خود بر جا نمی‌گذاشت. ماموران همچنان در جستجوی سارقان شب رو بودند تا اینکه چند روز پیش مرد مغازه داری با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهرستان شهریار تماس گرفت و خبر داد وقتی برای باز کردن در مغازه‌اش آمده متوجه شده مواد غذایی از قفسه‌ها سرقت شده است و به دو پسر نوجوانی که در مقابل مغازه‌اش پرسه می‌زده ظنین شده است.

ماموران انتظامی با حضور در محل سرقت و تحقیق از شاکی، مشخصات مظنونان حادثه را به دست آوردند و موفق شدند این دو نوجوان را که در نزدیکی مغازه دیگری پرسه می‌زدند، دستگیر کنند و به پلیس آگاهی انتقال دهند.

ماموران با شناسایی خانواده این دو نوجوان که با هم برادر هستند، متوجه شدند پدر آن‌ها به دلیل اعتیاد و قاچاق مواد مخدر دوره محکومیتش را در زندان سپری می‌کند و مادر بچه‌ها نیز از پدرش جدا شده و این دو برادر نزد خاله اشان زندگی می‌کنند.

ماموران با اعزام به خانه خاله مته‌مان، اطلاع یافتند آن‌ها بیشتر اوقات با شوهر خاله‌شان بوده‌اند که وی نیز از چند روز پیش به خانه نیامده و کسی از او خبر ندارد.

ماموران که احتمال می‌دادند دو برادر بازداشت شده در سرقت‌ها نقش دارند و از سرنوشت شوهر خاله‌شان که یک متهم سابقه دار بود، اطلاع دارند از آن‌ها بازجویی کردند تا اینکه برادر بزرگ‌تر اعتراف کرد شوهر خاله‌ام حاضر به نگهداری از ما نبود و برای اینکه مکانی برای زندگی داشته باشیم، تصمیم گرفتم در دزدی مغازه‌ها با شوهر خاله‌ام همدست شوم.

برادر خردسالم در سرقت‌ها نقشی نداشت و فقط روزی که دستگیر شدم او را با خود برده بودم تا پس از سرقت به ملاقات پدرمان در زندان برویم.

در پی اظهارات دزد نوجوان، شوهر خاله‌اش که طراح سرقت‌ها بود، تحت تعقیب قرار گرفت و پس از دستگیری به دزدی‌های سریالی از مغازه‌ها اعتراف کرد.

با دستور قضایی دزد حرفه‌ای با صدور قرار قانونی روانه زندان و همدست نوجوان او نیز به کانون اصلاح و تربیت منتقل شد و برادر کوچک‌تر این متهم نیز به دلیل اینکه سرپرست مناسبی برای نگهداری‌اش وجود نداشت، تحویل بهزیستی شد.

قوانین ارسال نظر: مسوولیت نظرات منتشر شده تنها با نویسندگان آن است، نه با نویسندگان این وب. - معرفی شماره تماس ممنوع است. - حق ويرايش نظرات برای ناظران محفوظ است. در انت‌ها توجه داشته باش که به قول شادروان «رضا فاضلی»، هر فحشی که بدی، ۱۰ برابرش را به پدر و مادر و جد و آبادت حواله می‌دهم و ۱۰۰ برابرش را به اون محمد و علی و کل توله‌هایی که پس انداختن. حالا مختاری که هر چی دلت می‌خواد بگی

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s