امید دانا: کمونیستها پاچه کارگران هواداران پادشاهی را میگیرند


در روزهای اخیر درگیری و خودزنی بین گروه‌های مختلف اپوزیسیون افزایش یافته است. به گونه‌ای که در روزهای گذشته در چندین مورد گروه های اپوزیسیون از بیانیه گرفته تا به صورت فیزیکی و لفظی از خجالت یکدیگر درآمده‎‌اند!

در یکی از آخرین موارد امید دانا سلطنت‌ طلب مقیم سوئد در صفحه فیسبوک خود با اشاره به درگیری طرفداران گروه‌های سلطنت‌طلب و کمونیست در مراسم روز کارگر در شهر استکهولم سوئد، سعی کرد سلطنت‌طلبان را مظلوم و بی‌گناه جلوه دهد و نوشت:

…  امروز کمونیستها حمله وحشیانه ای به ما هواداران پادشاهی نمودند و اگر پلیس نبود هم اکنون سر به تن ما هم نبود.
در این حمله کمونیستها یکی از ارازل اوباش خودشان را که هفت سال است اقامت ندارد و برای اقامت دست به هر کاری میزند به نام “طاهر محتشم” را به سوی ما روانه کردند و این شخص جلوی زنان ما با بدترین واژگان رکیک قصد ضرب و شتم چند تن از یاران از جمله اینجانب را داشت …

حمله وحشیانه فاشیستهای کمونیستی به ما هواداران پادشاهی در استکهلم

حمله وحشیانه فاشیستهای کمونیستی به ما هواداران پادشاهی در استکهلم

امید دانا که به همراه گروه‌های سلطنت‌طلب برای نخستین بار در مراسم روز جهانی کارگر شرکت می‌کرد و به تازگی دائیه‌دار حمایت از حقوق کارگران شده، برای نشان دادن مظلومیت خود و یارانش با بزرگ جلوه دادن موضوع، از کلماتی مانند کمونیست‌ها و وحشیانه استفاده کرد، اما چیزی که در تصویر منتشر شده توسط خود او مشخص است، اعتراض یکی از افراد منتسب به گروه‌های کمونیستی به او به سبب حضور سلطنت‌طلبها در مراسم روز کارگر بود. امید دانا دراین باره با اشاره به اختلاف جدی بین کمونیست‌ها و سلطنت‌طلب‌ها نوشته است:

… مانند هر سال برگزار کنندگان که از سوی فایشستهای کمونیستی به اصطلاح ایرانی (جاسوسان و نوکران شوروی سابق) تحریک شده بودند به سوی هواداران پادشاهی آمده و تلاش نمودند به صورت غیرقانونی جلوی حضور هواداران پادشاهی را با پرچم شیروخورشید بگیرند.
… یکی از پناهجویانی که هفت سال است اقامت نگرفته به نام “طاهر محتشم” از سوی کمونیستها برای ایجاد اغتشاش و ضرب و شتم نیروهای پادشاهی وارد صحنه شد و برای تحریک هواداران پادشاهی آغاز به رکیک ترین الفاظ به اعتقادات آنان نمود …

امید دانا این عکس را در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد

امید دانا این عکس را در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد

جالب است بدانید، در ادامه این درگیری عوامل گروه‌های سلطنت‌طلب و کمونیست با حضور در صفحات یکدرگر در شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک به بدترین نوع به فحاشی نسبت به یکدیگر پرداختند.

واکنش شهرام همایون به حمله کمونیستها به پادشاهی خواهان در استکهلم

گفتنی است، گروه‌های اپوزیسیون سالهاست که درگیری‌های داخلی شدیدی با یکدیگر دارند و هر از چندگاهی اخبار این درگیری‌ها به خارج درز می‌کند. این گروه‌ها در حالی دم از آزادی بیان دموکراسی و دیگر الفاظ دهان‌پرکن می‌زنند که اکنون بدون داشتن نقشی در حکومت در حال تکه تکه کردن یکدیگر هستند و در فرصت‌های مختلف به جان یکدیگر می‌افتند.

حمله-کمونیستها-به-هواداران-پادشاهی-در-روز-کارگر-استکهلم (1) حمله-کمونیستها-به-هواداران-پادشاهی-در-روز-کارگر-استکهلم (2) حمله-کمونیستها-به-هواداران-پادشاهی-در-روز-کارگر-استکهلم (3) حمله-کمونیستها-به-هواداران-پادشاهی-در-روز-کارگر-استکهلم (4) حمله-کمونیستها-به-هواداران-پادشاهی-در-روز-کارگر-استکهلم (5)

قوانین ارسال نظر: مسوولیت نظرات منتشر شده تنها با نویسندگان آن است، نه با نویسندگان این وب. - معرفی شماره تماس ممنوع است. - حق ويرايش نظرات برای ناظران محفوظ است. در انت‌ها توجه داشته باش که به قول شادروان «رضا فاضلی»، هر فحشی که بدی، ۱۰ برابرش را به پدر و مادر و جد و آبادت حواله می‌دهم و ۱۰۰ برابرش را به اون محمد و علی و کل توله‌هایی که پس انداختن. حالا مختاری که هر چی دلت می‌خواد بگی

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s