تصویر

عکس های سکسی از اکتبرفست، جشن اکتبر در آلمان / قسمت ۲ از ۲


جشن اکتبر جشن آبجوخوری است دو هفته‌ای که هر سال در آخر سپتامبر و آغاز اکتبر در مونیخ بر‌گزار می‌شود. اکتبرفست از بزرگ‌ترین جشن‌های جهان است و هربار بیش از شش میلیون نفر در آن شرکت می‌کنند و هر سال نزدیک به ۶ میلیون لیتر آبجو در طول این جشن مصرف می‌شود. در برخی شهرهای دیگر دنیا نیز در همان زمان جشن‌های مشابهی بر‌گزار می‌شود.

مرکز رویدادهای این جشن در محوطه بزرگی در نزدیک مونیخ قراردارد که به «مرغزار ترز» معروف است. شش آبجوسازی معروف باواریا چادرهای بسیار بزرگی در آن برپا می‌گنند و در هریک چندهزار نفر به آبجوخواری و شادمانی مشغول می‌شوند. برپایه بعضی از آمار هر سال نزدیک به ۶ میلیون لیتر آبجو در طول جشن اکتبر در مونیخ مصرف می‌شود. بسیاری از خانواده‌ها نیز برای لذت بردن از برنامه‌های موسیقی و شهر بازی در جریان این مراسم راهی مونیخ می‌شوند.

جشن را شهردار مونیخ با بازکردن یک بشکه آبجو آغاز می‌کند.

اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (55) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (56) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (57) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (58) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (59) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (60) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (61) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (62) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (63) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (64) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (65) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (66) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (67) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (68) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (69) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (70) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (71) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (72) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (73) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (74) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (75) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (76) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (77) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (78) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (79) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (80) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (81) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (82) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (83) اکتبرفست-جشن-اکتبر-آلمان-felons.wordpress (84)

قوانین ارسال نظر: مسوولیت نظرات منتشر شده تنها با نویسندگان آن است، نه با نویسندگان این وب. - معرفی شماره تماس ممنوع است. - حق ويرايش نظرات برای ناظران محفوظ است. در انت‌ها توجه داشته باش که به قول شادروان «رضا فاضلی»، هر فحشی که بدی، ۱۰ برابرش را به پدر و مادر و جد و آبادت حواله می‌دهم و ۱۰۰ برابرش را به اون محمد و علی و کل توله‌هایی که پس انداختن. حالا مختاری که هر چی دلت می‌خواد بگی

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s